Sari la conținut
Livrare gratuită de la 150 lei
· Rețete noi în fiecare lună
Unde ne găsești
PRO
Pentru HoReCa & cofetării
Business
PRO
Pancakes
Crêpes
Prăjituri
Cookies
Vegan
Pizza
Rețete
Unde găsești
0
Acasă
Produse pentru acasă
Produse pentru acasă
Toate
Pancakes
Crêpes
Prăjituri
Cookies
Pizza
Vegan
(222)
Buttermilk Pankees 290g – Clătite pufoase
19,90
lei
290 g · 68,62 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(148)
Classic Pankees 290g – Clătite pufoase
18,90
lei
290 g · 65,17 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(130)
Chocolate Chips Pankees 290g – Clătite pufoase
18,90
lei
290 g · 65,17 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(78)
Blueberry Pankees 290g – Clătite pufoase
19,90
lei
290 g · 68,62 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(19)
Vegan Pankees 270g – Clătite pufoase
18,90
lei
270 g · 70,00 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(4)
Vegan Classic Pankees 290g – Clătite pufoase
18,90
lei
290 g · 65,17 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(8)
Crêpes Mix Traditional 280g – Clătite franțuzești
16,90
lei
280 g · 60,36 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(1)
Crêpes Mix Original, Fără Zahăr Adăugat 450g
19,90
lei
450 g · 44,22 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(11)
Brownie Mix 450g – Prăjitură cu ciocolată și cacao
21,90
lei
450 g · 48,67 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(5)
Lava Cake Mix 400g – Prăjitură cu cremă de cacao
23,90
lei
400 g · 59,75 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(3)
Cookie Mix 450g – Biscuiți cu ciocolată neagră
20,90
lei
450 g · 46,44 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(80)
Pizza Crust Mix 500g – Amestec pentru blat de pizza
17,90
lei
500 g · 35,80 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
Coșul tău
(elemente: 0)
Produse în coș
produs
Detalii
Total
Disponibil pentru pre-comenzi
Preț anterior:
Preț cu reducere:
/
/
−
+
Salvează
Coșul tău este gol acum!
Începe cumpărăturile
Notificări