Sari la conținut
Livrare gratuită de la 150 lei
· Rețete noi în fiecare lună
Unde ne găsești
PRO
Pentru HoReCa & cofetării
Business
PRO
Pancakes
Crêpes
Prăjituri
Cookies
Vegan
Pizza
Rețete
Unde găsești
0
Acasă
Vegan
Vegan
Fără lapte și ouă
Toate
Pancakes
Crêpes
Prăjituri
Cookies
Pizza
Vegan
(130)
Chocolate Chips Pankees 290g – Clătite pufoase
18,90
lei
290 g · 65,17 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(78)
Blueberry Pankees 290g – Clătite pufoase
19,90
lei
290 g · 68,62 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(19)
Vegan Pankees 270g – Clătite pufoase
18,90
lei
270 g · 70,00 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(4)
Vegan Classic Pankees 290g – Clătite pufoase
18,90
lei
290 g · 65,17 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(11)
Brownie Mix 450g – Prăjitură cu ciocolată și cacao
21,90
lei
450 g · 48,67 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(3)
Cookie Mix 450g – Biscuiți cu ciocolată neagră
20,90
lei
450 g · 46,44 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
Coșul tău
(elemente: 0)
Produse în coș
produs
Detalii
Total
Disponibil pentru pre-comenzi
Preț anterior:
Preț cu reducere:
/
/
−
+
Salvează
Coșul tău este gol acum!
Începe cumpărăturile
Notificări