Sari la conținut
Ești în Lucas Bites PRO
· prețuri fără TVA · factură pe firmă
Magazinul pentru acasă
PRO
Comandă rapidă
Toate produsele PRO
Avantaje PRO
Fișe tehnice
Lucas Bites PRO
Coșul meu
Coșul tău
Alegi produsele
Verifici coșul
Plasezi comanda
Coșul tău e gol deocamdată
Preferatele familiilor
(35)
Waffle Mix Professional Easy 10kg
211,62
lei
fără TVA
10 kg · 21,16 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(14)
Zahăr brut din trestie de zahăr 1kg
15,23
lei
fără TVA
1 kg · 15,23 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(9)
Churros Mix Professional Auténtico 10kg
161,26
lei
fără TVA
10 kg · 16,13 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(35)
Donut Basic Mix Professional 10kg – Gogoși
170,72
lei
fără TVA
10 kg · 17,07 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
Notificări