Profesionale (HoReCa)
Ambalaje mari pentru cafenele, hoteluri, restaurante și cofetării. Rezultat constant, preparare rapidă.
-
25,14 lei fără TVA1 kg · 25,14 lei/kg
-
25,14 lei fără TVA1 kg · 25,14 lei/kg
-
24,23 lei fără TVA1 kg · 24,23 lei/kg
-
30,54 lei fără TVA900 g · 33,93 lei/kg
-
27,36 lei fără TVA900 g · 30,40 lei/kg
-
29,00 lei fără TVA1 kg · 29,00 lei/kg
-
252,16 lei fără TVA10 kg · 25,22 lei/kg
-
179,28 lei fără TVA10 kg · 17,93 lei/kg
-
211,62 lei fără TVA10 kg · 21,16 lei/kg
-
170,72 lei fără TVA10 kg · 17,07 lei/kg
-
161,26 lei fără TVA10 kg · 16,13 lei/kg
-
15,23 lei fără TVA1 kg · 15,23 lei/kg