Sari la conținut
Livrare gratuită de la 150 lei
· Rețete noi în fiecare lună
Unde ne găsești
PRO
Pentru HoReCa & cofetării
Business
PRO
Pancakes
Crêpes
Prăjituri
Cookies
Vegan
Pizza
Rețete
Unde găsești
Acasă
Coșul meu
Coșul tău
Alegi produsele
Verifici coșul
Plasezi comanda
Coșul tău e gol deocamdată
Preferatele familiilor
(222)
Buttermilk Pankees 290g – Clătite pufoase
19,90
lei
290 g · 68,62 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(80)
Pizza Crust Mix 500g – Amestec pentru blat de pizza
17,90
lei
500 g · 35,80 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(3)
Cookie Mix 450g – Biscuiți cu ciocolată neagră
20,90
lei
450 g · 46,44 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
(5)
Lava Cake Mix 400g – Prăjitură cu cremă de cacao
23,90
lei
400 g · 59,75 lei/kg
Adaugă
Vezi coșul
Notificări